Program mentorski Tech Leaders

Tech Leaders Polska - Program mentorski

Zmiana branży to duże wyzwanie i wymaga sporo wysiłku, o czym już pisałam w poprzednich wpisach. Potrzebne są spore chęci, czas, samozaparcie, ale czasem również pomoc kogoś doświadczonego. Warto śledzić na bieżąco grupy Facebookowe, bo mogą być źródłem informacji o różnych programach dla osób pragnących wejść do branży IT. A jak już często wspominałam – każda możliwość nauki i rozwoju to duża szansa dla nas.
Ostatnio dowiedziałam się o programie Tech Leaders Polska i postanowiłam się tym podzielić, bo to świetna okazja do popracowania nad swoimi umiejętnościami lub uzyskania pomocy od kogoś, kto ma już doświadczenie w branży.

Tech Leaders to bezpłatny program mentorski.

W tym roku rusza już piąta edycja programu. Zapisy trwają tylko do 14-stego stycznia, więc zostało naprawdę mało czasu na wysłanie zgłoszenia.
Tech Leaders Polska to 4 miesiące darmowego programu mentorskiego przeznaczonego dla każdego, kto chce rozpocząć karierę w branży IT, bądź chciałby rozwinąć swoje umiejętności w jednym z wybranych obszarów IT.

Obszary, spośród których można wybrać mentora w ramach programu Tech Leaders, to między innymi:

  • USER EXPERIENCE
  • BIG DATA
  • CYBERSECURITY
  • TEST ANALYST
  • BUSINESS DEVELOPMENT
  • MACHINE LEARNING / AI
  • PRODUCT AND PROJECT MANAGEMENT
  • AZURE CLOUD

Aplikacja jest bardzo prosta: należy wybrać mentora, z którym chcielibyśmy pracować, a następnie wypełnić formularz. Warto dość dokładnie odpowiadać na pytania w formularzu, ponieważ dzięki temu nasz mentor ma możliwość nas poznać i na tej podstawie podejmie decyzję o zakwalifikowaniu nas do programu Tech Leaders.

Przypominam: można aplikować tylko do 14 styczna, do końca dnia!
Program rozpoczyna się pierwszego lutego i kończy ostatniego dnia maja.
Link do programu Tech Leaders

 

Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się wpis i chcesz być z nami na bieżąco
zapisz się na nasz darmowy newsletter!

 

Z pozdrowieniami,
Nauczyciel w IT

Logo nauczyciel w IT